FANDOM


Vážení občaňia  Subenskej Federácje: Jadranska, Nýsnej, Kazaňska, Preskovi, Slobodava!

S ohladom na nadchádzajúce volbi vo vašej krajiňe, bi som chcel k Vám prehovoriť  o stave u nás doma. Ako dobre vjeťe  ja ako hlavní prectaviťel Aikavskej Federácje sa snažím o integrácju našich dvoch štátov. Som presvečení že  to buďe mať mnohé víhodi pre všetkích:

  1. Máme rozvinuté diplomatické vzťahi s vjacerími štátmi.
  2. Integrácjou , paniriljanizmom ukončíme etnické ňepokoje.
  3. Spolu buďeme silnejší.
  4. Mať dve federácje na takom malom území ňemá zmisel, zvlášť ak majú obidve rovnakí sistém.

Takťiež sme ukončili svoje vezbi na Iztarskú kultúru a ich otkaz. Zmeňili sme názov okrugu z Iztarje na Kosnicki okruh, a Izbiackí jazik sme uznali ako jeden z regionálnich jazikov. Preto veríme že sa nám podarí uspokojiť námietki nacjonalistv Subensku. Rovnako sme sa rozhodli že krivdi Iztarcov a Izkancov ňesmú ostať ňepostarané. Buď ich uznáme ako histroickú krivdu/etnickú čistku, alebo prjamo aktérov odsúďime v ňeprítomnosťi.

Dúfam, že tieto ústretové kroki presvečia ňiektorích zaritích odporcv únie. Spoljeham preto na Vás, občaňja Subenska.Spolieham na to že, buďeťe voliť s rozumom.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.